logo-dark-img
Subscribe to newsletter

  Про мене

  Ще з самого дитинства я відчувала до ювелірних прикрас особливу любов і моментальне тяжіння, коли бачила те, що мені подобалося. Вже тоді я розуміла, що ювелірні вироби – це не просто аксесуар, частина візуального образу. Це щось більше – з власною енергетикою та значенням.

  Останні кілька років я відвідувала найбільшу ювелірну виставку Baselworld у Швейцарії, однією з перших дізнавалася про новинки ювелірного світу та знайомилася з головними фігурами міжнародних ювелірних брендів. Особистий інтерес підкріпила професійними знаннями та бажанням зануритися глибше в цей світ сяючої розкоші.

  Тому вступ до легендарної лондонської школи дизайну Saint Martins на курс ведення ювелірного бізнесу став логічним продовженням саморозвитку, що дав можливість розширити мої пізнання про дорогоцінні метали та різні камені й здобути знання про маркетинг- і бізнес-складові.

  Моя філософія

  Мій життєвий девіз «Less is more» вплинув на зовнішній вигляд ювелірних прикрас іменного бренда Anna Andres Jewelry. Простота та витонченість ліній стали наслідком натхнення, знайденого в об’єктах мистецтва, в сучасній параметричній архітектурі і навіть просто в небі, дивлячись на залишені в ньому сліди після літаків. Результатом стали мінімалістичні ювелірні прикраси, створені в колаборації з кращими технологами таким чином, що кожна з них стає невід’ємною частиною вашого тіла і його природним продовженням.

  Анна Андрес – засновник та дизайнер