logo-dark-img
Subscribe to newsletter

  Головна  /  КОЛЕКЦІЯ SYNERGY

  КОЛЕКЦІЯ SYNERGY

  AA_original_1
  Valery_Kovalska_1

  Творча колаборація Valery Kovalska x Anna Andres Jewelry реалізувалася у формі капсульної колекції ювелірних прикрас, що стала втіленням основних рис двох брендів: динамічній асиметрії, властивій образам Valery Kovalska, і чуттєвості мінімалістичних форм Anna Andres Jewelry.

  Спільна робота настільки яскравих творчих особистостей – українського дизайнера Валерії Ковальської, образи якої цінують не тільки українські поціновувачі моди, а й голлівудські зірки і засновниці ювелірного бренду, Анни Андрес, прикраси якої виблискують на відомих особистостях на червоній доріжці Канського кінофестивалю, завжди призводить до вібруючого резонансу.

  Натхненням капсули Valery Kovalska x Anna Andres Jewelry став сам космос як у розумінні безмежного всесвіту, субстанції, яка притягує своєю невідомістю, так і в астрологічної інтерпретації планет і сузір’їв, що володіють магічною силою впливу на всі життєві процеси, які протікають в Сонячній системі. Посиланням до цього стали культивовані перлини, які стали одним із основних компонентів нової колекції.

  Наділяючи прикраси власним характером, Валерія зберігає загальну ідеологію бренду Anna Andres Jewelry. Трансформація відбувається як і на візуальному рівні, так і на змістовному, подаючи прикраси в площині естетичного комфорту, розширюючи межі їх актуальності як в повсякденному житті, так і для особливих випадків.

  Всі прикраси капсульної колекції SYNERGY від Valery Kovalska x Anna Andres Jewelry ідеально поєднуються та доповнюють одна одну, надаючи свободу для креативу і гнучкість в самовираженні. Також можливе додавання прикрас із основної колекції Anna Andres Jewelry, пронизаних філософією чистих ліній та природних явищ.